Ładowanie
Poniedziałek - Piątek

8:00 - 17:00

Sobota

8:00 - 14:00

Skontaktuj się z nami

biuro@autoserwis-hynka.pl

UMÓW WIZYTĘ W SERWISIE +48 503 017 821

O firmie

About Us Image
About Us Image
25

Pracujemy dla Ciebie

Nasza firma zajmuje się świadczeniem usług z zakresu mechaniki pojazdowej. Radzimy sobie z różnymi rodzajami, markami, a także modelami samochodów. W skład oferty wchodzą głównie usługi charakterystyczne dla ogólnej mechaniki pojazdowej. Nasi specjaliści dokonują szeregu wymian, napraw oraz czynności diagnostycznych. Oprócz standardowych usterek, naprawiane są większe i bardziej skomplikowane awarie.

Świadczymy również usługi z zakresu serwisowania i obsługi pojazdów. Wymieniamy płyny oraz różne elementy eksploatacyjne w samochodach. Dzięki regularnemu serwisowaniu przez nasz warsztat auto będzie zachowywać się na drodze w sposób niezawodny i bezawaryjny. Regularne wymiany płynów i części pozwalają na uniknięcie różnych poważnych awarii.

Podpis
UMÓW WIZYTĘ W SERWISIE +48 503 017 821
25

lat doświadczeń

2500

Sprawdzonych pojazdów

4500

Zadowolonych Klientów

5000

Naprawionych pojazdów

Dlaczego właśnie my

Pomimo ogromnej wiedzy, nie spoczywamy na laurach i staramy się stale szkolić, aby być na bieżąco z nowinkami technologicznymi. Dzięki temu możemy naprawiać samochody starszej generacji i te najnowsze.

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, dzięki któremu oferujemy precyzyjną diagnozę usterek, jak również regenerację części. Dlatego koszt naprawy pojazdów jest niższy.

Chcemy by nasi klienci byli w 100% zadowoleni, dlatego naszą dewizą jest uczciwość wobec klienta, terminowość napraw i odpowiedzialność za wykonywane usługi.

Wynika z naszego kilkunastoletniego doświadczenia i jest możliwa dzięki zastosowaniu najnowszych urządzeń diagnostycznych dostępnych obecnie na rynku. Ponadto zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy są w stanie naprawić każdą usterkę.

Dzięki sprawnemu zespołowi pracowników i zastosowaniu najnowszych urządzeń diagnostycznych jesteśmy w stanie szybko rozwiązać każdy problem.

service-section

Testomonial Author

Andrzej Lewandowicz

Klient

Korzystam z tego serwisu już 23 lata. Zawsze grzecznie, terminowo, profesjonalnie. Gorąco polecam.

Testomonial Author

Katarzyna G.

Klient

Bardzo miła i fachowa obsługa. Zawsze jestem zadowolona. Wymiana opon, serwis mechaniczny, wszystko jak należy. Serdecznie polecam.

Współpracujemy z

Marka części
Marka części
Marka części
Marka części
Marka części
Marka części
Logo

Zapewniamy rzetelność i profesjonalizm. Wyjaśniamy i wspólnie ustalamy co dokładnie wymaga naprawy w Państwa samochodzie. Zawsze wspólnie z klientem ustalamy optymalny zakres usług i producentów części które mają być zamontowane w naprawianym samochodzie. Każdy samochód wymaga okresowej obsługi...

+48 503 017 821

biuro@autoserwis-hynka.pl

ul. Hynka 17, 80-465 Gdańsk