Ładowanie
Poniedziałek - Piątek

8:00 - 17:00

Sobota

8:00 - 14:00

Skontaktuj się z nami

biuro@autoserwis-hynka.pl

UMÓW WIZYTĘ W SERWISIE +48 503 017 821

Mechanika pojazdowa

WARSZTAT SAMOCHODOWY W GDAŃSKU

Każdy właściciel auta z czasem potrzebuje odwiedzić warsztat samochodowy - niezależnie, czy mowa o samochodzie niemal nowym, wymagającym jedynie podstawowego przeglądu, czy o nieco bardziej wysłużonym pojeździe. Serwis samochodowy, na którym można polegać, to podstawa długoletniej i bezproblemowej eksploatacji pojazdu. To także gwarancja uniknięcia niepotrzebnego stresu i zapewnienia bezpieczeństwa podróży sobie i swoim najbliższym. Znalezienie dobrego mechanika w Gdańsku może okazać się nie lada wyzwaniem, z uwagi na znaczną liczbę warsztatów oferujących swoją pomoc w tym wielkim mieście. Z dumą chcielibyśmy więc zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług, mając pewność, że będzie to doświadczenie miłe dla obu stron. Co nas wyróżnia? Dlaczego to właśnie nam warto powierzyć swoje auto?

Warsztat Warsztat Warsztat Warsztat Warsztat Warsztat
Warsztat Warsztat Warsztat Warsztat Warsztat Warsztat

Mechanika samochodowa nie ma dla nas tajemnic - wszyscy członkowie naszego zespołu to osoby długotrwale związane z branżą motoryzacyjną. Dodatkowo wykorzystanie najnowocześniejszych narzędzi diagnostycznych i profesjonalnego sprzętu pozwala nam to na oferowanie najwyższej jakości serwisu, co potwierdzamy gwarancją na każdą wykonywaną usługę. Nasz warsztat samochodowy zajmuje się kompleksowym dbaniem o powierzone nam samochody - pomożemy Państwu nie tylko z serwisem (mechanika, elektromechanika i diagnostyka), ale również w kwestii problemów z klimatyzacją czy wulkanizacją. Nasz warsztat samochodowy gwarantuje, że po odbiorze Państwa auto będzie znów w nienagannym stanie technicznym!

Dobry mechanik - Gdańsk, Trójmiasto

Podczas eksploatacji pojazdu poszczególne części zużywają się, w związku z czym często konieczna jest pomoc mechanika samochodowego. Dobry mechanik zdiagnozuję usterkę i doradzi czy korzystniejsze dla klienta będzie naprawienie części, czy zakup i wymiana na nową.

mechanika pojazdowa
mechanika pojazdowa

Auto serwis nie musi wiązać się od razu z poważną awarią, której naprawa mocno nadszarpnie domowy budżet. Często to podkreślamy, bo wielu osobom właśnie w ten sposób kojarzy się warsztat samochodowy. Gdańsk nie rozpieszcza swoich mieszkańców najlepszej jakości drogami, co sprawia, że częste wizyty u mechanika to codzienność dla wielu kierowców. Właśnie dlatego staramy się, aby nasi klienci mogli uzyskać pomoc dobrego mechanika w uczciwej cenie.

Auto mechanika w Gdańsku od A do Z

Nasz serwis Borkowski świadczy różnorodne usługi z zakresu mechaniki samochodowej. W ofercie diagnostyki i serwisu, nasz warsztat samochodowy w Gdańsku wykonuje takie usługi jak serwis klimatyzacji samochodowej, naprawa układu hamulcowego, wymiana układy wydechowego.

W ramach auto serwisu w Gdańsku przeprowadzamy również przeglądy, badanie szczelności i dezynfekcję klimatyzacji. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. ozonowanie i nabijanie czynnikiem chodniczym.

Co stoi za dobrym warsztatem samochodowym? Przede wszystkim doświadczeni mechanicy, którzy są fachowcami w swoim zawodzie. Właśnie takich ludzi zatrudnia nasz auto serwis. Gdańsk i jego mieszkańcy doceniają profesjonalizm jakim cechuje się nasz warsztat. Niezależnie z jakim problemem do nas przyjedziesz, możesz mieć pewność, że otrzymasz kompleksową pomoc i szybką, a co najważniejsze, trafną diagnozę powstałej usterki.

Do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie, wykonujemy swoją pracę w sposób sumienny, a na każdą wykonaną usługę dajemy klientowi gwarancję. Gdyby okazało się, że mimo naprawy nie wszystko działa, zachęcamy by niezwłocznie do nas wrócić. Ponownie dokonamy sprawdzenia, co jest tego powodem i przystąpimy do odpowiednich działań naprawczych. U nas mechanik zawsze jest do dyspozycji klienta, służąc wiedzą oraz doświadczeniem!

Service Things

Jak działamy

Zapewniamy Państwu kompleksową obsługę

1 krok
Work Process

Umów się u nas

Zadzwoń i zarezerwój wolny termin

2 krok
Work Process

Wybierz usługę

Serwis klimatyzacji? Wymiana opon? Naprawa mechaniczna?

3 krok
Work Process

Usługa naprawy

Dobierzemy odpowiednie nowe części

4 krok
Work Process

Gotowy samochód

Naprawa wykonywana z wykorzystaniem nowoczenych rozwiązań.

marka
marka
marka
marka
marka
marka
Logo

Zapewniamy rzetelność i profesjonalizm. Wyjaśniamy i wspólnie ustalamy co dokładnie wymaga naprawy w Państwa samochodzie. Zawsze wspólnie z klientem ustalamy optymalny zakres usług i producentów części które mają być zamontowane w naprawianym samochodzie. Każdy samochód wymaga okresowej obsługi.

+48 503 017 821

biuro@autoserwis-hynka.pl

ul. Hynka 17, 80-465 Gdańsk