Ładowanie
Poniedziałek - Piątek

8:00 - 17:00

Sobota

8:00 - 14:00

Skontaktuj się z nami

biuro@autoserwis-hynka.pl

UMÓW WIZYTĘ W SERWISIE +48 503 017 821

Serwis klimatyzacji

Klimatyzacja Samochodowa. Nabijanie, Serwis, Naprawa Klimatyzacji GDAŃSKU

W naszym serwisie samochodwym oprócz kompleksowej mechaniki świadczymy usługi kompleksowej klimatyzacji samochodowej.

Nabijanie, Napełnianie, Serwis, Naprawa, Czyszczenie, Odgrzybianie i Ozonowanie Klimatyzacji Samochodowej Gdańsk. Najniższe ceny.

Od 39 zl ! Nabijanie, Napełnianie klimatyzacji samochodowej - obejmuje nabicie klimatyzacji czynnikiem R134A, wymiana oleju z barwnikiem UV, uzupełnianie oleju w układzie klimatyzacji, osuszenie układu próżnią (odciągnięcie wilgoci), sprawdzenie szczelności.

Posiadamy promocyjne pakiety na nabicie klimatyzacji - Gdańsk, Trójmiasto

Naprawa i Serwis Klimatyzacji Samochodowej - obejmuje kompleksową naprawę układów klimatyzacji we wszystkich znanych markach samochodów.

mechanika pojazdowa
mechanika pojazdowa

Nasz serwis samochodowy Borkowski AutoServis w Gdańsku posiada profesjonalne urządzenia do kompleksowego serwisu Klimatyzacji Samochodowej. Specjalizujemy się w serwisie i naprawie klimatyzacji samochodowej. W promocyjnych cenach można u nas nabić klimatyzację samochodową, oczyścić układ chłodzący lub umówić się do nas na odgrzybianie i ozonowanie klimatyzacji.

Klimatyzacja od A do Z

Klimatyzację w zasadzie powinno używać się przez cały rok. Częste używanie klimatyzacji przedłuża jej żywotność, ponieważ cały układ klimatyzacji smarowany jest olejem, który znajduje się w jego wnętrzu i dociera do wszystkich zakątków układu dlatego czym częściej się używa tym częściej układ jest dobrze nasmarowany. Objawami niesprawności układu klimatyzacji samochodowej jest przede wszystkim brak chłodzenia. Innymi objawami co często zauważamy to zaparowane szyby i nieprzyjemny zapach z układu wentylacji. W takim przypadku najlepiej jest umówić wizytę w naszym warsztacie samochodowym specjalizującym się w kompleksowej obsłudze klimatyzacji samochodowej. Na początek sprawdzana jest szczelność układu klimatyzacji, jeśli test szczelności pozytywnie przejdzie, przystępujemy do nabicia klimatyzacji samochodowej. Jeśli natomiast układ jest nieszczelny przystępujemy do analizy z jakiego powodu po czym przedstawimy wycenę dla klienta. Dokonujemy także regeneracji sprężarek klimatyzacji i uszczelniamy przewody.

Przynajmniej raz w roku należy wymienić filtr kabinowy , czyszczenie kanałów, sprawdzanie drożności kanałów, odgrzybianie parownika i czyszczenie wlotów powietrza.

W Naszym serwisie samochodowym w Gdańsku posiadamy kompleksowe usługi także w tym temacie. Oferujemy kompleksowe oczyszczanie klimatyzacji samochodowej, ozonowanie klimatyzacji i odgrzybianie klimatyzacji w promocyjnych cenach. Napełnianie i nabijanie klimatyzacji samochdowej odbywa się poprzez nabijanie standardowego czynnika R-134. W Promocyjnych cenach już jak zostało wspomniane oferujemy także serwis klimatyzacji i naprawę klimatyzacji samochodowej. W naszym Warsztacie w Gdańsku prowadzimy pełny serwis klimatyzacji samochodowej oraz jest możliwa w kazdym typie samochodów naprawa klimatyzacji samochodwej.

W ramach auto serwisu w Gdańsku przeprowadzamy również przeglądy, badanie szczelności i dezynfekcję klimatyzacji. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. ozonowanie i nabijanie czynnikiem chodniczym.

Co stoi za dobrym warsztatem samochodowym? Przede wszystkim doświadczeni mechanicy, którzy są fachowcami w swoim zawodzie. Właśnie takich ludzi zatrudnia nasz auto serwis. Gdańsk i jego mieszkańcy doceniają profesjonalizm jakim cechuje się nasz warsztat. Niezależnie z jakim problemem do nas przyjedziesz, możesz mieć pewność, że otrzymasz kompleksową pomoc i szybką, a co najważniejsze, trafną diagnozę powstałej usterki.

Do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie, wykonujemy swoją pracę w sposób sumienny, a na każdą wykonaną usługę dajemy klientowi gwarancję. Gdyby okazało się, że mimo naprawy nie wszystko działa, zachęcamy by niezwłocznie do nas wrócić. Ponownie dokonamy sprawdzenia, co jest tego powodem i przystąpimy do odpowiednich działań naprawczych. U nas mechanik zawsze jest do dyspozycji klienta, służąc wiedzą oraz doświadczeniem!

Service Things

Jak działamy

Zapewniamy Państwu kompleksową obsługę

1 krok
Work Process

Umów się u nas

Zadzwoń i zarezerwój wolny termin

2 krok
Work Process

Wybierz usługę

Serwis klimatyzacji? Wymiana opon? Naprawa mechaniczna?

3 krok
Work Process

Usługa naprawy

Dobierzemy odpowiednie nowe części

4 krok
Work Process

Gotowy samochód

Naprawa wykonywana z wykorzystaniem nowoczenych rozwiązań.

marka
marka
marka
marka
marka
marka
Logo

Zapewniamy rzetelność i profesjonalizm. Wyjaśniamy i wspólnie ustalamy co dokładnie wymaga naprawy w Państwa samochodzie. Zawsze wspólnie z klientem ustalamy optymalny zakres usług i producentów części które mają być zamontowane w naprawianym samochodzie. Każdy samochód wymaga okresowej obsługi.

+48 503 017 821

biuro@autoserwis-hynka.pl

ul. Hynka 17, 80-465 Gdańsk